Strona główna     Cynkowanie     Lakiernia     Aprobaty techniczne     Firma     Kontakt
Taśma kalenicowa

Łatwość z układania wynikająca z bardzo plastycznego materiału i optymalnego plisowania boków taśmy oraz pewnej warstwy klejącej. Dzięki wysokiej jakości warstwy klejącej pokrycie dachu zabezpieczone jest przed wnikaniem deszczu, śniegu i kurzu. Swoje funkcje wentylacyjne i ochronne taśma kalenicowa spełnia doskonale również w narożach dachu. Tkanina wentylacyjna, stanowiąca wewnętrzną część taśmy, ma bardzo dużą powierzchnię wentylacyjną, dzięki temu zapewnia odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz i swobodny przepływ powietrza, a ze względu na bardzo małą wielkość szczelin wentylacyjnych- zapobiega przenikaniu pod połać dachu wody, kurzu i pyłu.

Zalety produktu:
- doskonałe zabezpieczanie przed nawiewanym kurzem, śniegiem, wodą deszczową i insektami.
- doskonała wentylacja umożliwia wymianę powietrza pod połacią dachu oraz odprowadzanie wilgoci i skroplin.
- specjalnie plisowane, aluminiowe brzegi taśmy pozwalają na szczelne połączenie nawet z dachówkami wysokoprofilowanymi i umożliwiają sprawne odprowadzanie wody z opadów atmosferycznych.
- podwójne łączenie aluminium i tkaniny (klejenie i szycie) gwarantuje doskonałą jakość taśmy.
- klej butylowy umożliwia trwałe łączenie zarówno do powierzchni porowatych jak i gładkich w szerokiej gamie temperatur.
- na początku oraz końcu każdej rolki taśmy zastosowane zostało ryglowanie ścięgu całkowicie uniemożliwiające rozprucie taśmy w przypadku jeżeli jest ona montowana na kalenicy w całości.

Wymiary:
długość: 500 mm
szerokość: 300| 220 mm

Kolory:
8004- cegła
8019- brąz
8015- kasztan
3004- wiśnia
7021- antracyt
9004- czarny


dodaj do zapytania

Zapytanie

koszyk Liczba
produktów: 0

Logowanie